Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Warmthotel
****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Via Giuseppe Prezzolini 5, 00143, Rome(Řím), Eur & Garbatella, Itálie
Language/Jazyk:
Warmthotel impression Rychlý popis
Warmthotel je hotel situovaný v Římě, 5 minut jízdy od obchodní čtvrti €. Nabízí bezplatné kryté parkoviště a prostorné pokoje a apartmá s klimatizací a Wi-Fi zdarma.
Warmthotel se nachází 3,5 km od sjezdu na čtvrť € z římského silničního okruhu GRA. Mezinárodní letiště Fiumicino je vzdálené 20 minut jízdy. Na požádání lze zajistit letištní transfery.
Pokoje a apartmá jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a některé mají vlastní balkon nebo menší zahrádku. V každém pokoji/apartmá je také bezplatně k dispozici 1 smartphone s přístupem na internet a možností neomezeného volání do různých zemí, včetně Číny, USA a Velké Británie.
Ráno se tu podává snídaně formou pestrého bufetu se sýry, uzeninami, včetně slaniny, vejci a čerstvým pečivem. Warmthotel má také restauraci Roof#38, kde si mohou hosté pochutnat na pokrmech středomořské kuchyně a na vyhlášeném pečivu přímo od šéfkuchaře.
Nejbližší stanicí metra je Laurentina, která odtud leží 3,5 km. Hotel na ní zajišťuje bezplatně kyvadlovou dopravu. Lze se k ní dopravit i autobusem číslo 776, který zastavuje před hotelem.

Důležité informace
Pokud provádíte rezervaci s platbou předem a požadujete fakturu, uveďte prosím do zvláštních požadavků při rezervaci fakturační údaje vaší společnosti.
Upozorňujeme, že dostupnost neplacených míst na soukromém parkovišti závisí na momentální obsazenosti.
Upozorňujeme, že v ceně polopenze nejsou zahrnuté nápoje.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 14:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 4 hvězdič
 • Typ: Hotel
 • Rooms: 163
 • Hotel Chain: Blue Globe hotels
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Maestro, Visa, CartaSi, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club
 • WiFi ve všech prostorách
 • Budget-Friendly
 • International
 • Budget/Backpackers
 • Business
 • Zámek/Hrad
 • Family
Aktivity
 • The Palatine Hill @ 8,1 km
 • Church of San Pietro in Vincoli @ 8,4 km
 • Catacombs of St. Callixtus @ 8,7 km
 • Capitoline Museum @ 8,8 km
 • Capitoline Hill @ 9,3 km
 • Church of Santa Maria Sopra Minerva @ 9,3 km
 • The Pantheon @ 9,6 km
 • Museum of Napoleon @ 9,8 km
 • Castel Sant' Angelo @ 9,9 km
Služby
Služby na recepci
 • Letištní transfer
 • Kyvadlová doprava (zdarma)
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Kyvadlová doprava
 • Recepce 24 hodin denně
 • Trezor
 • Turistické informace
 • Úschova zavazadel
 • Služba concierge
 • Zajištění lístků a vstupenek

Fotografie

Warmthotel photo 1
Warmthotel photo 2
Warmthotel photo 3
Warmthotel photo 4
Warmthotel photo 5
Warmthotel photo 6
Warmthotel photo 7
Warmthotel photo 8
Warmthotel photo 9
Warmthotel photo 10
Warmthotel photo 11
Warmthotel photo 12
Warmthotel photo 13
Warmthotel photo 14
Warmthotel photo 15
Warmthotel photo 16
Warmthotel photo 17
Warmthotel photo 18
Warmthotel photo 19
Warmthotel photo 20
Warmthotel photo 21
Warmthotel photo 22
Warmthotel photo 23
Warmthotel photo 24
Warmthotel photo 25
Warmthotel photo 26
Warmthotel photo 27
Warmthotel photo 28
Warmthotel photo 29
Warmthotel photo 30
Warmthotel photo 31
Warmthotel photo 32
Warmthotel photo 33
Warmthotel photo 34
Warmthotel photo 35
Warmthotel photo 36
Warmthotel photo 37
Warmthotel photo 38
Warmthotel photo 39
Warmthotel photo 40
Warmthotel photo 41
Warmthotel photo 42
Warmthotel photo 43
Warmthotel photo 44
Warmthotel photo 45
Warmthotel photo 46
Warmthotel photo 47
Warmthotel photo 48
Warmthotel photo 49
Warmthotel photo 50
Warmthotel photo 51
Warmthotel photo 52
Warmthotel photo 53
Warmthotel photo 54
Warmthotel photo 55
Warmthotel photo 56
Warmthotel photo 57
Warmthotel photo 58
Warmthotel photo 59
Warmthotel photo 60
Warmthotel photo 61
Warmthotel photo 62
Warmthotel photo 63
Warmthotel photo 64
Warmthotel photo 65
Warmthotel photo 66

Rooms

Čtyřlůžkový pokoj s balkónem (Čtyřlůžkový pokoj)
Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem Čtyřlůžkový pokoj s balkónem  
Klimatizované apartmá s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV, minibarem a vlastní koupelnou s fénem. K dispozici je také posezení s rozkládací pohovkou.

Room facilities: Balkon, Bidet, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Zvuková izolace, Župan
Max persons: 4
Velikost místnosti: 36 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Classic s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi nebo manželskou postelí, satelitní TV, klimatizací a dlážděnou/mramorovou podlahou.

Room facilities: Bidet, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Psací stůl, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Výhled do zahrady, Zvuková izolace
Max persons: 2
Velikost místnosti: 18 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 56.20 ... € 214.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi má klimatizaci, minibar a satelitní TV.

Room facilities: Bidet, Celá jednotka je vhodná pro vozíčkáře, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Psací stůl, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Výhled do zahrady, Zvuková izolace
Max persons: 2
Velikost místnosti: 21 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, dlážděnou/mramorovou podlahou, minibarem a klimatizací.

Room facilities: Bidet, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Pohovka, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Výhled do zahrady, Zvuková izolace
Max persons: 2
Velikost místnosti: 25 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Apartmá Junior s výhledem do zahrady (Apartmá)
Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady Apartmá Junior s výhledem do zahrady  
Toto apartmá má klimatizaci, zvukovou izolaci a minibar.

Room facilities: Bidet, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Pohovka, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Výhled do zahrady, Zvuková izolace, Župan
Max persons: 3
Velikost místnosti: 26 m²

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Třílůžkový pokoj typu Superior (Třílůžkový pokoj)
Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior Třílůžkový pokoj typu Superior  
Třílůžkový pokoj se satelitní TV, minibarem a klimatizací.

Room facilities: Bidet, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koupelna, Lednička, Pohovka, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rádio, Satelitní programy, Sejf na laptop, Skříň/Šatna, Služba buzení/Budík, Služba probuzení, Sprcha, TV, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní papír, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Vyšší patra jsou dostupná výtahem, Výhled do zahrady, Zvuková izolace
Max persons: 3
Velikost místnosti: 25 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 1x Large bed(s) (King size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed + 1x Sofa bed(s) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

A
Warmthotel
4* Hotel

Hotely poblíž:

B
A casa tua B&B @ 0,9 km
Bed and Breakfast
C
B&B Interno 8 @ 0,9 km
Bed and Breakfast
D
B&B L'Angolo Cortese @ 1,0 km
Bed and Breakfast
E
Dulcis Somnus Roma @ 1,1 km
Penzion
F
Hotel Stelle D'Europa @ 1,1 km
3* Hotel
G
Villa Eur Parco Dei Pini @ 1,1 km
3* Hotel
H
Large 3BR Eur Apartment @ 1,3 km
Apartmán
I
Affittacamere Eur Nuvola @ 1,5 km
Penzion
J
Affittacamere Eur Arcobaleno @ 1,5 km
Penzion
K
Piazza Cerva Apartment @ 1,5 km
Apartmán
Loading