Żadnych opłat rezerwacyjnych!
Language/Język:
 
Waluta:
Rome Cavalieri, Waldorf Astoria Hotels and Resorts
*****
Wydrukuj tę stronęWydrukuj tę stronę   PrintE-mail
Send this page to:

Via Cadlolo 101, 00136, Rome(Rzym), Trionfale, Włochy
Language/Język:

Usługi Hotelowe:

Ogólne
 • Zameldowanie: 15:00 - 00:00
 • Wymeldowanie: 04:00 - 12:00
 • Class: 5 gwiazdki/gwiazd
 • Type: Hotel
 • Pokoi: 370
 • Hotel Chain: Waldorf Astoria Hotels & Resorts
 • Żadnych opłat rezerwacyjnych
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB
 • zwierzęta domowe są akceptowane
 • prywatny parking
 • Luxury
 • Gourmet
 • Spa/Relax
 • Romans/Miesiąc miodowy
 • International
Rekreacja
 • kort tenisowy
 • Castel Sant' Angelo @ 2,9 km
 • Museum of Napoleon @ 3,4 km
 • Pincio Gardens @ 3,4 km
 • Aurelian Wall @ 3,4 km
 • National Etruscan Museum @ 3,5 km
 • The Pantheon @ 3,6 km
 • Church of San Pietro in Vincoli @ 4,1 km
 • Church of Santa Maria Sopra Minerva @ 4,2 km
 • Keats-Shelley Memorial House @ 4,3 km
Usługi

Zdjęcia

Rome Cavalieri, Waldorf Astoria Hotels and Resorts photo 1

Pokoi

Pokój Imperial z łóżkiem typu king-size i dostępem do salonu Club Lounge (Dwuosobowy)
 
Pokój dysponuje sypialnią, częścią dzienną i balkonem z widokiem na dzielnicę mieszkalną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 445.00 ... € 825.00; select dates below to get current rates.

Pokój Imperial z łóżkiem typu king-size, widokiem na Rzym i dostępem do salonu Club Lounge (Dwuosobowy)
 
Pokój znajduje się na 7. lub 8. piętrze. Roztacza się z niego przepiękny widok na dachy Rzymu i Watykanu. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 545.00 ... € 765.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i widokiem na Rzym (Dwuosobowy)
 
Jest to pokój z widokiem na basen i śródziemnomorski ogród. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 325.00 ... € 505.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size (Dwuosobowy)
 
Pokój obejmuje sypialnię i część dzienną. Goście mają też do dyspozycji balkon z widokiem na mieszkalną dzielnicę Rzymu. Pokój jest wyposażony w klimatyzację i telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 235.00 ... € 415.00; select dates below to get current rates.

Narożny Apartament typu Suite z dostępem do salonu Club Lounge (Apartament typu Suite)
 
Jest to apartament z panoramicznym widokiem na zabytkowe centrum Rzymu. Goście mają do dyspozycji 2 duże balkony. Wyposażenie apartamentu obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie znajduje się również łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 87 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 1735.00 ... € 2115.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Twin Imperial z widokiem na Rzym i dostępem do salonu Club Lounge (Dwuosobowy)
 
Pokój znajduje się na 7. lub 8. piętrze. Roztacza się z niego przepiękny widok na dachy Rzymu i Watykan. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 2x Double bed(s) bed

Cena: € 545.00 ... € 925.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Twin Imperial (Dwuosobowy)
 
Ten pokój oferuje sypialnię, salon i balkon, z którego rozciąga się widok na dzielnicę mieszkalną. Jest on klimatyzowany oraz wyposażony w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 2x Double bed(s) bed

Cena: € 445.00 ... € 825.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Twin Deluxe z widokiem na Rzym (Dwuosobowy)
 
Jest to pokój z widokiem na basen i śródziemnomorski ogród. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się również łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 2x Double bed(s) bed

Cena: € 325.00 ... € 505.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi (Dwuosobowy)
 
Jest to pokój z częścią dzienną i 2 bardzo dużymi łóżkami. Goście mają też do dyspozycji balkon z widokiem na mieszkalną dzielnicę Rzymu. Pokój jest wyposażony w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się również łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 3
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 2x Double bed(s) bed

Cena: € 235.00 ... € 670.00; select dates below to get current rates.

Apartament typu Alcove Suite z dostępem do salonu Club Lounge (Apartament typu Suite)
 
Jest to apartament z widokiem na śródziemnomorski ogród. Goście mają do dyspozycji sypialnię i salon. Wyposażenie apartamentu obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 3
Powierzchnia pokoju: 76 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 735.00 ... € 1070.00; select dates below to get current rates.

Apartament typu Vista Suite z dostępem do salonu Club Lounge (Apartament typu Suite)
 
Jest to apartament z panoramicznym widokiem na zabytkowe centrum Rzymu. Przy wejściu do apartamentu Goście mogą podziwiać 4 imponujące kolumny. Wyposażenie apartamentu obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie znajduje się również łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo. Apartament jest ponadto wyposażony w marmurowy kominek i wyjątkowo duże łóżko. Goście mają dostęp do spa Grand oraz do salonu Imperial Club Lounge, który znajduje się na 7. piętrze. Salon ma powierzchnię 200 m², jest czynny codziennie od 07:00 do 23:00 i oferuje: – śniadanie w formie bufetu; – bar z przekąskami oraz napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, który jest dostępny przez cały dzień; – przekąski, podwieczorek, przystawki podawane wczesnym wieczorem oraz drinki serwowane po kolacji; – krajowe i międzynarodowe gazety i czasopisma; – komputery, faks i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maksymalna liczba osób: 3
Powierzchnia pokoju: 85 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 1335.00 ... € 1770.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Deluxe Premium z łóżkiem typu king-size i widokiem na Rzym (Dwuosobowy)
 
Pokój znajduje się na 5. lub 6. piętrze. Można z niego podziwiać niepowtarzalny widok na Rzym i Watykan. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 355.00 ... € 535.00; select dates below to get current rates.

Pokój typu Twin Deluxe Premium z widokiem na Rzym (Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi)
 
Pokój znajduje się na 5. lub 6. piętrze. Można z niego podziwiać niepowtarzalny widok na Rzym i Watykan. Goście mają do dyspozycji sypialnię i część dzienną. Wyposażenie pokoju obejmuje klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokoju znajduje się także łazienka ze szlafrokami, kapciami i zestawem kosmetyków marki Salvatore Ferragamo.

Maksymalna liczba osób: 2
Powierzchnia pokoju: 50 m²
Łóżka: 2x Double bed(s) bed

Cena: € 355.00 ... € 535.00; select dates below to get current rates.

hotele w pobliżu::

B
Zodiaco Apartment @ 0,0 km
Apartament
C
Here Comes The Sun @ 0,0 km
Pokoje gościnne
D
Panoramic House @ 0,2 km
Apartament
E
Suite Prati Apartment @ 0,3 km
Apartament
F
Monte Mario Rooms @ 0,3 km
Zakwaterowanie ze śniadaniem
G
Golden House Medaglie D'Oro @ 0,3 km
Pokoje gościnne
H
Casa Vacanze Seneca @ 0,3 km
Apartament
I
Casa Di Mapy @ 0,4 km
Apartament
J
Rome View Apartment @ 0,4 km
Apartament
K
Terrace Apartments @ 0,5 km
Apartament

Osoby sprawdzające ten hotel często są zainteresowane także tymi hotelami:
Loading